Kurzy pro veřejnost

Vzdělávací program Daňová abeceda - DAŇOVÝ SPECIALISTA, podzim 2022 v Praze - velmi vhodné do praxe, poslední seminář Daňový řád bude 9. - 10. 12. 2022!

Publikováno 28.11.2022

Vzdělávací program Daňová abeceda začíná 13. 9. 2022. Termíny jsou zveřejněny v sekci vzdělávání. Daňová abeceda se koná vždy na podzim jen 1x v roce pouze v Praze, ČSVTS Novotného lávka 5. Daňoví poradci, kteří se osobně zúčastní, mohou uplatnit slevu.

Daňová abeceda komplet s akreditací MŠMT - celkový rozsah teoretické výuky je 140 hodin + 2 hodiny zkouška (příklady + test)
Daňová abeceda komplet - bez akreditace - celkový rozsah teoretické výuky je 140 hodin + 1 hodina zkouška (test)

U vzdělávacího programu Daňová abeceda nepodporujeme dotační programy!

Objednávky na celkový program jsou již zahájeny. Upřednostňujeme jen závazné objednávky!
Objednat lze i jednotlivé semináře.

Zařadili jsme ve stejném termínu vzdělávacího programu Daňové abecedy souběh prezenční i on-line stream semináře i jednotlivě k objednání. Účastníci on-line streamu obdrží den před konáním semináře přístupové údaje a samozřejmě prezentace přednášejících na kontaktní e-mail účastníka. Přístupové údaje budou unikátní a každý účastník bude moci stream zobrazit pouze na jednom zařízení (počítač, tablet, mobilní telefon). Cena streamu je stejná jako pro prezenční účastníky.

Organizační zajištění: Miroslava Říčná, tel: 602447295, mail: ricna@kdpcr.cz.
Přihlášení je nutné elektronicky v nabídce vzdělávání.

Název souboru Velikost
AKREDITACE MŠMT 2022 - DA 269KB Stáhnout
Osvědčení MŠMT - Daňový specialista – vzor 360KB Stáhnout