Kurzy pro veřejnost

Vzdělávací program Daňová abeceda: přednáška DPH v rámci vzdělávacího programu MŠMT pokračuje 20. 9. a navazuje DPFO 22. 9. 2023

Publikováno 14.09.2023

Vzdělávací program Daňová abeceda je určen pro spolupracovníky a zaměstnance daňových, auditorských a právních kanceláří, účetním a ekonomům a také všem, kteří se profesně pohybují v oblasti problematiky zdaňování. Může být i vhodnou přípravou na kurzy.

Účastníci mají možnost absolvovat program dle svých potřeb: 

 • Daňová abeceda s akreditací MŠMT na základě vyhlášky č. 16/2009 Sb. 
  Celkový rozsah teoretické výuky je 140 hodin + 2 hodiny zkouška
  16denní vzdělávací program obsahující přednášky z oblastí DPH, DPFO, DPPO, malých daní, účetnictví a daňového řádu. Program je zakončený závěrečným testem a praktickým příkladem, který se skládá před zkušební komisí prezenční formou na posledním semináři. Úspěšní absolventi obdrží akreditované Osvědčení o rekvalifikaci "Daňový specialista". Cena programu je osvobozena od DPH. 
 • Daňová abeceda bez akreditace - Celkový rozsah teoretické výuky je 140 hodin + 1 hodina zkouška (test)
  16denní vzdělávací program, zakončený závěrečným testem. Úspěšní absolventi obdrží Osvědčení o absolvování vzdělávacího projektu Daňová abeceda bez akreditace.

 • Daňová abeceda light - 8denní zkrácený program, obsahující pouze přednášky z oblastí DPH, DPFO, DPPO.

  Všechny varianty je možné absolvovat prezenčně, nebo on-line.
   

Program Daňová abeceda Vás zaujal, ale nemáte v tuto chvíli časovou kapacitu na celý program? Potřebujete se rychle zorientovat v základních daních? Potřebujete se vzdělat pouze v jednom konkrétním tématu? ... potom doporučujeme absolvovat určité části programu, nebo přímo vybrané přípravné kurzy.


Organizační zajištění: Miroslava Říčná, tel: 602 447 295, e-mail: ricna@kdpcr.cz.


Více informací o vzdělávacím programu.

Upozornění: U vzdělávacího programu Daňová abeceda nepodporujeme dotační programy!


 

 

 

Název souboru Velikost