Nechte si poradit

Daňové poradenství

Daňoví poradci zastupují klienty na úřadech, ručí za svou práci před úřady a jsou profesionály s odborným zázemím a vzděláváním v rámci Komory daňových poradců. Zpracování a podání daňového přiznání je daňovým poradenstvím ve smyslu zákona č. 523/1992 Sb., což, kromě advokátů, nejsou oprávněny poskytnout jiné profese. Daňový poradce je pro klienta nejen zárukou vysoké odbornosti, ale klienti mají jistotu i v jejich povinném pojištění  pro odpovědnost za škodu způsobenou klientovi při výkonu daňového poradenství. Tuto záruku pojištění nemůže nabídnout žádná jiná profese, navíc zplnomocnění daňového poradce k podání daňového přiznání k dani z příjmu přináší poplatníkovi 3 měsíční posunutí termínu pro podání daňového přiznání. 

Daňové přiznání tak zpracuje s plnou odpovědností jen daňový poradce a spolupráce s ním se jednoznačně vyplatí. Podívejte se na poslední tiskovou zprávu: "Daňový poradce šetří čas i nervy".

Vyberte si poradce dnes!

Tržiště práce, které je dostupné na internetových stránkách www.kdpcr.cz, je pomocným nástrojem pro získání odborné rady ze strany daňových poradců. Vaši poptávku po daňovém poradenství nebo po daňových poradcích si můžete zadat prostřednictvím webového formuláře. Daňoví poradci tak mohou v případě zájmu reagovat napřímo a nabídnout vám své služby. Jedná se o alternativní způsob oslovení daňových poradců s poptávkou po jejich službách.