Aktuality

Nové publikace

Nová publikace Likvidace obchodních společností

Jak seriózně, řádně a zákonně ukončit život obchodní společnosti? Komplexní pohled na řešenou problematiku naleznete v publikaci Likvidace obchodních společností.

04.04.2022 Publikace

Bytové domy, zdroj příjmů i povinností - správa nemovitostí v daňových a právních souvislostech

Chcete investovat do nemovitostí? Máte bytový dům nebo byt? Potřebujete znát všechna práva a povinnosti, které jako pronajímatel nebo výbor SVJ máte?  Záleží vám na tom, aby nájemníci nebo vlastníci bytů byli u vás spokojeni? Pak právě pro Vás je tato kniha určena.

29.03.2022 Publikace

Publikace jedinečná rozsahem i obsahem: Manuál k daňovému řádu již v prodeji!

Komentáře ke všem ustanovením daňového řádu, zásadní pasáže z několika set rozsudků správních soudů a ÚS, více než sto příkladů renomovaných autorů.

29.03.2022 Publikace

MERITUM Účetnictví podnikatelů 2022 - praktická každodenní pomůcka

Publikace je zpracována jednoduše, přehledně a je doplněna četnými názornými příklady pro snadné pochopení problematiky. Ze změn pro rok 2022 vybíráme: • zpětné uplatnění daňové ztráty, • změny související s vypočtením mzdy ze závislé činnosti, • intepretaci NÚR I-45 Znehodnocení st...

14.03.2022 Publikace

Praktické účetní příklady školských příspěvkových organizací

Řešíte konkrétní účetní případy příspěvkových organizací? Nabízíme novou příručku k této problematice. Základem publikace je řešení příkladů z účetní praxe příspěvkových organizací (zejména škol) zřízených územními samosprávnými celky vč. vazby na DPH. ...

02.03.2022 Publikace