Nové publikace

Nová publikace představuje praktické řešení situací vyskytujících se ve společnostech s r. o.

Publikace "Účetní a daňové případy řešené v s. r. o." předkládá běžné i sporadicky se vyskytující situce těchto společností. 

02.11.2020 Publikace

Jak porozumět účetní závěrce? Vše potřebné naleznete v nové publikaci!

Rozvaha, výkaz zisku a ztráty, přehled o peněžních tocích a přehled o změnách vlastního kapitálu - podrobné seznámení s koncepcí, strukturou, analýzou všech účetních výkazů.

02.11.2020 Publikace

Cizí měny a kurzové rozdíly jasně a přehledně!

Pořiďte si publikaci Cizí měny a kurzové rozdíly a dozvíte se vše podstatné: 125 řešených příkladů pro podnikatele i nestátní neziskové organizace od běžné činnosti až po dotace a granty, účtování virtuálních měn, přepočet cizí měny pro účely EET atd....

19.10.2020 Publikace

Jste připraveni na novinky v oblasti DPH, které dopadají na zásilkový prodej zboží od 1. 7. 2021?

Prodáváte své zboží v rámci EU přes svůj e-shop nebo přes digitální platformu? Prodáváte zahraniční zboží, které je zasíláno zákazníkům přímo ze 3. země? Máme pro Vás novou publikaci DPH u prodeje zboží přes elektronické obchody.

13.10.2020 Publikace

Právě vyšlo: Trestní právo daňové

Daňové právo lze označit za jednu z nejsložitějších právních disciplín, trestní právo daňové vyžaduje jak znalost daňových zákonů, tak zákonů trestních. Tuto složitou problematiku pochopíte díky publikaci, která právě vychází: Trestní právo daňové.

13.10.2020 Publikace