Aktuality

Nové publikace

Právní, účetní a daňové otázky související s používáním nemovitých věcí při podnikání

Problematika nemovitostí v podnikání je komplikovaná a málo přehledná sama o sobě, v některých případech i nepříliš srozumitelná a ke všemu se ještě neustále mění. V nových publikacích v našem e-shopu můžete najít odpovědi na své otázky:  Nemovité věci v podnikání - 310 otázek a...

29.03.2023 Publikace

Zajímají Vás (nejen) daňové předpisy na Slovensku? Právě pro Vás máme komplety zákonů

Kompletní znění slovenských daňových předpisů v nové publikaci Daňové zákony XXL Profi, dále Zákonník práce & cestovné náhrady  a Práca a mzdy - vše vč. aktualizačního servisu a e-booku!

22.03.2023 Publikace

Hledáte komplexní pohled na problematiku účetnictví? Právě vyšlo meritum Účetnictví podnikatelů 2023 a Účtová osnova, České účetní standardy pro některé vybrané účetní jednotky 2023!

Účetnictví neznamená pouhé zaúčtování účetních případů na správné účty a správné strany účtů, ale především pochopení vzájemných vazeb a dopadů. Vše potřebné naleznete v nových publikacích meritum Účetnictví podnikatelů 2023 a Účtová osnova, České účetní standardy pro některé vybrané účetní jednotky 2...

03.03.2023 Publikace

Připravujete se na kvalifikační zkoušku? Nový Sborník příkladů 2023 právě rozesíláme!

Pokud se chystáte na zkoušky, neváhejte a objednávejte! Sborník příkladů vám dá jasnou představu o tom, jak budou příklady u zkoušek vypadat.

28.02.2023 Publikace

Problematika DPH? Další nové publikace v našem e-shopu!

V naší nabídce naleznete řadu aktuálních publikací, z novinek upozorňujeme na "Abeceda DPH" a "DPH Výklad s příklady".

17.02.2023 Publikace