Aktuality

Nové publikace

Zahajujete své podnikání? Právě pro vás máme publikaci Daně v podnikání

Naleznete v ní základní přehled o daňových povinnostech malého podnikatelského subjektu, jak fyzické osoby podnikající, tak společníka s. r. o.

30.08.2022 Publikace

Daňové řešení běžných situací ve společnostech s ručením omezeným? Pomůže vám nová kniha.

"Společnost s ručením omezeným z účetního a daňového pohledu" si klade za cíl poradit účetním, daňovým odborníkům i ekonomům s účetním provedením a daňovým řešením běžných situací, které se v s. r. o. vyskytují.

18.08.2022 Publikace

Jak překonat nástrahy digitální komunikace?

Nová publikace Zákon o právu na digitální služby (označován jako digitální ústava) komentuje možnost obyvatel i orgánů veřejné moci snadno činit digitální úkony a zjednodušit způsob podepisování elektronických dokumentů či využívání údajů v informačních systémech. 

09.08.2022 Publikace

Pouze u nás: Daňové zákony a účetnictví k 1. 7. 2022

Daňové zákony a účetnictví podle stavu k 30. 6. 2022 s paralelním vyznačením změn od 1. 7. 2022 jsou v prodeji! Publikace, která je naprosto ojedinělá svým rozsahem - pouze v e-shopu KDP ČR!

04.08.2022 Publikace

Ceny nemovitostí jsou stále aktuálním tématem - v publikaci Oceňování nemovitostí v praxi zjistíte vše podstatné!

Kniha je určena nejen znalcům a odhadcům v oboru oceňování nemovitostí, ale i odborníkům v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví, stavebnictví, realitní činnosti a státní správy a samosprávy. Část publikace je věnována úvodu do oceňování pro daňové účely. Problematiku nemovitostí doplňují Bytové dom...

08.07.2022 Publikace