Kurzy profesní angličtiny

Tisknout
Publikováno 16.09.2018

Komora daňových poradců ČR pořádá profesně zaměřené kurzy angličtiny. Cílem je podat pomocnou ruku těm, kteří mají ambici pravidelně poskytovat své služby anglicky hovořící klientele. Prostředkem k tomu jsou níže uvedené kurzy, které se konají formou 9 celodenních lekcí v období září 2018 - červen 2019. Výhodou je, že odbornou slovní zásobu obdržíte vždy předem. Přibližně 14 dnů před konáním jednotlivých setkání Vám ji zašleme jednak v psané formě a jednak formou mp3 nahrávky, kterou můžete poslouchat třeba na cestách do práce nebo za klienty. Máte tak možnost se na jednotlivá setkání předem připravit a zvýšit tak efektivitu Vašeho učení a schopnost interakce při simulaci řešení daňových, účetních a ekonomických příkladů na kurzu.

Angličtina v daňové a účetní praxi - základní kurz
Pro nadcházející období bude otevřena skupina v Praze. Doporučená vstupní úroveň angličtiny je B1; lektoři mohou využít češtinu pro vysvětlení některých pojmů.

Angličtina v daňové a účetní praxi - středně pokročilý kurz
Pro nadcházející období budou otevřeny dvě skupiny (Praha, Brno); doporučená vstupní úroveň angličtiny je B2 (B1+); snahou lektorů je omezit použití češtiny na kurzu na minimum.