Poslední volná místa na odborných kurzech angličtiny v Praze

Tisknout
Publikováno 01.10.2017

Komora daňových poradců ČR pořádá profesně zaměřené kurzy angličtiny. Cílem je podat pomocnou ruku těm, kteří mají ambici pravidelně poskytovat své služby anglicky hovořící klientele. Prostředkem k tomu jsou níže uvedené kurzy, které se konají formou 9 celodenních nebo 18 půldenních lekcí v období září 2017 - červen 2018. Lektoři se v jednotlivých blocích zaměřují na profesní angličtinu a její procvičení. Výhodou je, že odbornou slovní zásobu obdržíte vždy předem. Přibližně 14 dnů před konáním jednotlivých setkání Vám ji zašleme jednak v psané formě a jednak formou mp3 nahrávky, kterou můžete poslouchat třeba na cestách do práce nebo za klienty. Máte tak možnost se na jednotlivá setkání předem připravit a zvýšit  tak efektivitu Vašeho učení a schopnost interakce při simulaci řešení účetních, daňových a ekonomických příkladů na kurzu.

Angličtina v daňové a účetní praxi - základní kurz
Pro nadcházející období budou otevřeny dvě skupiny (Praha, Brno - kapacita je již vyprodána, lze se přihlašovat jako náhradník); doporučená vstupní úroveň angličtiny je B1; lektoři mohou využít češtinu pro vysvětlení některých pojmů.

Angličtina v daňové a účetní praxi - středně pokročilý kurz
Pro nadcházející období bude otevřena jedna skupina (Praha); doporučená vstupní úroveň angličtiny je B1+; snahou lektorů je omezit použití češtiny na kurzu na minimum.