Nové publikace

Vše o dani z příjmů! Právě vyšlo nové vydání meritum Daň z příjmů!

Využijte možnost nákupu nejnovější publikace k dani z příjmů: meritum Daň z příjmů 2023 - novinka v našem e-shopu!

25.4.2023 Publikace

Nejaktuálnější rozsudky, které naznačují směr vývoje rozhodování v daňových věcech, najdete v nové publikaci Daňová judikatura V. díl!

Judikáty NSS a Ústavního soudu ve věcech týkajících se správy daní, především daně z přidané hodnoty, daní z příjmů a procesních záležitostí při daňových kontrolách s důrazem a vztah k rozhodnutím Soudního dvora Evropské unie. 

20.4.2023 Publikace

FKSP a jiné benefity - vše o problematice tvorby a čerpání sociální fondů a benefitů!

Většina organizací a firem využívá možnost poskytování zaměstnaneckých sociálních výdajů a různých benefitů. Publikace FKSP sociální fondy, benefity a jiná plnění Vám poskytne formou otázek a odpovědí ucelený přehled této problematiky. V prodeji také FKSP ve školách a dalších PO....

30.3.2023 Publikace

Právní, účetní a daňové otázky související s používáním nemovitých věcí při podnikání

Problematika nemovitostí v podnikání je komplikovaná a málo přehledná sama o sobě, v některých případech i nepříliš srozumitelná a ke všemu se ještě neustále mění. V nových publikacích v našem e-shopu můžete najít odpovědi na své otázky:  Nemovité věci v podnikání - 310 otázek a...

29.3.2023 Publikace

Zajímají Vás (nejen) daňové předpisy na Slovensku? Právě pro Vás máme komplety zákonů

Kompletní znění slovenských daňových předpisů v nové publikaci Daňové zákony XXL Profi, dále Zákonník práce & cestovné náhrady  a Práca a mzdy - vše vč. aktualizačního servisu a e-booku!

22.3.2023 Publikace