Aktuality

Tiskové zprávy

Odpovědnost státu za škodu při správě daní

Ve čtvrtek 28. března proběhl specializovaný seminář pořádaný veřejnou ochránkyní práv Annou Šabatovou ve spolupráci s Komorou daňových poradců ČR na téma náhrady škody v daňové oblasti. Semináře se zúčastnili také soudci nejvyšších soudů, advokáti, zástupci Ministerstva spravedlnosti, Ministerstva financ...

01.04.2019 Tiskové zprávy

Ve čtvrtek 7. února se rozdávalo ocenění Daňař & Daňová firma roku 2018

Daňař a daňová firma roku 2018 již má své vítěze. Podívejte se na výsledkovou listinu soutěže a fotogalerii ze slavnostního galavečera, kterým všechny přítomné provázela Jana Víšková. Komora daňových poradců byla hlavním mediálním partnerem celé soutěže. 

12.02.2019 Tiskové zprávy

Daňový poradce dává jistotu, že je vše v pořádku

Rozsáhlý průzkum mezi firmami a živnostníky prokázal, že práce daňových poradců a očekávání na straně jejich klientů spočívají hlavně v poskytnutí jistoty, že mají vše v pořádku. Výsledky průzkumu, realizovaného nezávislou firmou B-inside, jsou k dispozici v příloze aktuality.

06.02.2019 Tiskové zprávy

Zákon o daních z příjmů se od nového roku opět zkomplikoval. Komora na to reaguje.

Komora na tuto situaci reaguje a připravuje materiál, který by měl být v nejbližší době projednán s daňovou správou. Tím by mohly být vyjasněny základní výkladové otázky a sporné oblasti. 

09.01.2019 Tiskové zprávy